خرید و قیمت چسب کاشت میلگرد ممو هات

خرید و قیمت چسب کاشت میلگرد ممو هات

یکی از انواع چسب‌هایی که در صنایع ساخت و ساز و به منظور کاشت میلگرد، بولت و... مورد استفاده قرار می‌گیرد، چسب کاشت میلگرد ممو هات است. این محصول یکی از انواع چسب‌ها با قیمت پایین است که در سال 1382 در بازار ایران وارد شد و کاربرد بالایی در پروژه های ساختمانی دارد.

شرکت ممو هات در کشور ترکیه قرار دارد و کار ساخت و تولید این چسب‌ها در این کشور انجام می‌شود. اما محصولات اولیه برای ساخت این محصول از آلمان وارد می‌شود و به همین دلیل در بسته بندی این چسب‌ها، عبارت made in Germany و پرچم کشور آلمان حک شده است.

قیمت چسب کاشت میلگرد ممو هات در مقایسه با کیفیت بالای آن، بسیار مناسب است. عملکرد مناسب این چسب‌ها باعث شده تا در صنعت ساختمان سازی طرفداران بسیاری داشته باشد. برند چسب ممو علاوه بر کد HOT، دارای کد دیگری با نام CHEM نیز است که تفاوت آنها در شکل ظاهری است. چسب‌های ممو چم دارای پرچم آلمان و عبارت made in Germany بر روی بسته بندی خود نیستند.

چسب کاشت میلگرد ممو هات در تهران و سایر شهرهای کشور دارای نمایندگی‌های معتبر و مجاز است.
اما در خرید این محصول بایستی به نکات فراوانی توجه نمود. چرا که امروزه به دلیل واردات چسب‌های بی کیفیت و با نام تجاری ممو و عرضه آنها در بازارف تشخیص محصول اصلی از تقلبی کار سختی به نظر می‌رسد. بنابراین هنگام خرید چسب ممو هات به صورت حضوری یا اینترنتی بایستی از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کرد.

 

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت چسب کاشت میلگرد ممو هات با ما تماس  بگیرید 09126080038

 

بررسی مشخصات چسب کاشت میلگرد ممو هات

چسب‌های تولید شده توسط برند ممو هات، به صورت دو جزئی ساخته می‌شوند. جز اول این نوع چسب‌های شیمیایی بر پایه رزین اپوکسی، پلی استر و وینیل استر بوده و جز دوم نیز بر پایه پلی آمین است و به عنوان ماده سخت کننده در ساختار چسب به کار برده می‌شود.

چسب کاشت میلگرد ممو هات

این نوع چسب‌ها برای کاشت میلگرد یا بولت راد در بتن مناسب است. علاوه بر این از آن می‌توان برای پر کردن شکاف‌ها یا حفره‌های موجود در سقف، دیوار و یا کف نیز استفاده کرد. حجم چسب موجود در بسته بندی این محصول 345 میلی لیتر است.

استفاده از چسب ممو هات در پروژه‌های ساختمانی باعث می‌شود تا از قرارگیری سازه در مقابل هر نوع حلال چسب اطمینان داشت. چرا که این چسب‌ها می‌توانند در شرایط محیطی اسیدی، مقاومت خود را حفظ کنند. علاوه بر این چسب کاشت میلگرد با برند ممو هات دارای خاصیت اشتعال کمی است و این ویژگی باعث می‌شود تا از لحاظ ایمنی نیز کار را با اطمینان پیش برد.

با استفاده از چسب کاشت میلگرد ممو هات می‌توان علاوه بر مقاوم سازی ساختمان، در وقت و هزینه ناشی از تخریب ساختمان نیز صرفه جویی می‌شود. این نوع چسب‌ها بایستی در دمای بین 5 تا 25 درجه سانتیگراد نگهداری شوند و از تابش مستقیم نور خورشید به آنها جلوگیری شود. چسب ممو هات می‌تواند در شرایط محیطی مختلف مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین در همه محیط‌های مرطوب یا گرم و خشک می‌توان به راحتی چسب را به کار برد.

روش استفاده از چسب کاشت میلگرد ممو هات

کاربری چسب‌های کاشت میلگرد ممو هات بسیار آسان است و می‌توان به راحتی از آن برای چسباندن میلگرد به بتن استفاده کرد. برای این کار بایستی ابتدا حفره ای متناسب با قطر میلگرد در بتن ایجاد کرد. قبل از کاشت میلگرد حفره باید به درستی پاکسازی شود. به گونه ای که از هر گونه آلودگی، آب، گرد و خاک و... عاری باشد.

چسب کاشت میلگرد ممو هات

عدم پاکسازی درست حفره و وجود آب یا روغن در سوراخ می‌تواند در عملکرد چسب تاثیر منفی داشته باشد. همچنین ابعاد حفره نیز بایستی به طور صحیحی اندازه گیری شود تا میلگرد کاملا در حفره نصب شود. تزریق چسب ممو هات در حفره می‌تواند به دو صورت کارتریجی و یا سوسیسی انجام شود.

علاوه بر سطوح بتنی از این چسب می‌توان برای ایجاد خاصیت چسبندگی در سطوح فلزی و چوبی نیز استفاده کرد. چسب ممو هات دارای 18 ماه فرصت برای استفاده و در واقع تاریخ انقضا است. به دلیل قیمت مناسب و پایین چسب کاشت میلگرد ممو هات نسبت به سایر چسب‌های موجود در بازار، بنابراین خرید این نوع چسب می‌تواند یک گزینه مناسب و به صرفه باشد.

 

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت چسب کاشت میلگرد ممو هات با ما تماس  بگیرید 09126080038