اجاره هیلتی

کرگیری دیوار

کرگیری دیوار

کٌرگیری، سوراخکاری با دریل مغزه گیر بتن، در بتن مسلح با ضخامت و اندازه های (قطر) متفاوت می باشد که بدلیل استفاده از مته مغزه گیر با سگمنت های الماسه قادر به برش بتن همراه با میلگرد است. معمولا کرگیری برای عبور کابل های برق، لوله های آب و گاز، تأسیسات ساختمانی و… در دیوار و سقف انجام میگیرد.

دستگاه کرگیری یک ابزار قدرتمند جهت برش و مغزه گیری در مصالح از جنس های متفاوت است که می تواند سوراخ های دایره ای در بتن مسلح، پیش ساخته، آسفالت، آجر، بلوک سیمانی، مصالح ساخمانی ایجاد نماید. این دستگاه برقی است و با آب  که برای خنک کردن مته الماسه مناسب است به کار گرفته می شود تا باعث عملکرد بهتر مته الماسه و دوام بیشتر شود.

جهت انجام عملیات کرگیری با ما تماس بگیرید

کرگیری در تهران با بهترین قیمت

در این پروژه احتیاج به محلی برای عبور تاسیسات در دیوار برشی در چندین طبقه وجود داشت که برای اینکه تنش در بتن دیوار برشی ایجاد نشود کارفرما روش برش بتن را انتخاب کرد  که از بین تمام روشهای برش بتن از جمله  سیم برش ، والساو (برش دیسکی روی دیوار ) و واترجت و …   روش کرگیری را به دو علت کوچک بودن داکتها و قیمت مناسب انتخاب کرد.
و این مهم توسط پیمانکاری ابزارکده پیمانکار برتر تهران در زمینه تخریب و برش بتن انجام پذیرفت.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید 09126080038

اجاره هیلتی در مناطق مختلف تهران مثل مناطق شرق، شمال تهران، جنوب تهران و به ویژه اجاره هیلتی غرب تهران در ابزارکده مرجع کرایه انواع هیلتی در تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

پیمایش به بالا