اجاره هیلتی

اجاره هیلتی

اجاره هیلتی

 

با توجه به استحکام بالای بتن، در صنعت ساخت و ساز امروزه طبیعتاً بیشتر از دال ها و ستونهای بتنی استفاده می گردد. ممکن است نیاز باشد تا در پروژه های عمرانی تغییراتی صورت پذیرد، این تغییرات معمولا در طول دوره احداث و یا در زمان بهره برداری رخ می دهند. به هنگام برداشتن یک دیوار بتنی یا حتی تخریب ساختمانهای بتنی نیاز به داشتن اطلاعات کافی در مورد روش های تخریب بتن ساختمان است. تخریب بتن می تواند با استفاده از مواد شیمیایی، واترجک یا حتی دستگاه های پنوماتیکی یا هیدرولیکی چون بیل مکانیکی صورت گیرد.

امروزه روش های متفاوتی جهت تخریب سازه های بتنی وجود دارد که هر یک بسته به شرایط سازه ، حجم تخریب ، نوع سازه و علت تخریب می توانند مورد استفاده قرار گیرند. یکی از بهترین روش های تخریب بتن، روش مکانیکی است.

 

چکش تخریب هیلتی

 

تخریب بتن با روش های مکانیکی: 

برای تخریب بتن باید از ابزارآلات قدرتمندی استفاده کرد که بتوان با صرف کمترین انرژی و همچنین راحت‌ترین شکل ممکن تخریب را انجام داد.

در روش مکانیکی تخریب مبتنی بر اعمال نیرو و ضربه می باشد که با توجه به شرایط و ابعاد سازه بتنی می توان از آن استفاده کرد. از مزایای این سیستم ها می توان به هزینه نسبتاً پایین، سرعت کار قابل قبول و در دسترس بودن آن اشاره نمود.

 استفاده از دستگاه های پنوماتیکی یا هیدرولیکی چون بیل مکانیکی می تواند باعث افزایش قدرت تخریب شود. برخی محدودیت های این روش شامل تولید صدا، گرد و غبار و لرزش است.

یکی از بهترین اعضای خانواده ابزار تخریب مکانیکی، چکش تخریب است که به دلیل وزن و قدرت بالایی که دارد برای عملیات تخریب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از چکش تخریب برای تخریب کردن انواع سطوح غیر فلزی مثل دیوارها، سازه‌های بتنی و … استفاده می گردد.

 

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت اجاره هیلتی  با ما تماس بگیرید   09126080038

 

چکش تخریب

این ابزار به دلیل ویژگی های مناسبی که دارد در امر ساخت و ساز بسیار پر اهمیت هستند.

چکش تخریب‌ در وزن‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود، هرچه تخریب سنگین تر باشد چکش‌هایی را مورد استفاده قرار می دهند که دارای وزن و قدرت بالاتری هستند. چکش های تخریب معمولا برقی یا پنوماتیکی هستند. چکش های برقی مشخصا با کمک جریان برق انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند ولی در دستگاه های پنوماتیکی با کمک فشار هوا این نیرو تامین می شود. از این رو برای تخریب به کمک این چکش های برقی از کمپرسور هوا نیز استفاده می شود.

در ایران عموماً چکش تخریب را به اسم هیلتی می شناسند، با این وجود در زیر نام های دیگر چکش تخریب را که در بین مجریان و مهندسان عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند را ذکر می کنیم:

 • هیلتی
 • کمپرسور
 • بتن کن
 • چکش برقی
 • دریل تخریب
 • پیکور برقی
 • دژ بر

 

هرچند با توجه به نوع منبع تغذیه و بزرگی آن ها انواع مختلفی را نیز شامل می شوند به عنوان مثال کمپرسور برقی و بادی و یا پیکور هایی که بر روی بیل مکانیکی سوار می شوند.

یکی از نکات مهمی که باید در تخریب بتن با دستگاه کمپرسور آن را مورد توجه قرار دهیم، بررسی سازه از نظر مقاومت و یکپارچگی آن است زیرا ممکن است اعمال ضربات مکانیکی به بتن و مقاطع بتنی منجر به ایجاد ترک در سازه و یا افزایش ترک های ریز سازه ای گردد که این عامل در کارایی سازه بسیار تاثیر گذار است. 

 

پیکور برقی

 

به طور کلی به هر دستگاهی که ساز و کار تخریب آن توسط ضربه باشد پیکور نامیده می شود. پیکور در سایزهای مختلفی موجود می باشد. از پیکورهایی که تخریب با آن ها به کمک دست صورت می گیرد تا سایزهای بزرگتر که آن ها را به بیل مکانیکی متصل کرده و تخریب را با کمک آن انجام می دهند. 

تخریب بتن با پیکور و بیل مکانیکی یک روش تخریب مناسب برای پروژه های بزرگ تخریب است. این روش با سرعت بالایی می تواند مقاوم ترین سازه ها را نیز تخریب نماید. از این روش در پروژه های خاصی می توان استفاده کرد، زیرا با محدودیت هایی همراه است. از جمله این محدودیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم امکان استفاده از این روش برای تخریب اجزا و المان ها به دلیل وسیع بودن محدوده تخریب
 • به صرفه نبودن این روش برای پروژه های تخریب کوچک
 • ایجاد آلودگی صوتی و محیطی زیاد در هنگام تخریب
 • عدم امکان استفاده در محل های شلوغ و پر تراکم به دلیل محدودیت های دسترسی

 

اجاره هیلتی

 

اجاره و کرایه هیلتی در تهران - ارسال با پیک در سریعترین زمان - هیلتی اجاره ای با بهترین قیمت در تمامی نقاط تهران

 • اجاره هیلتی 7 کیلویی
 • اجاره هیلتی 11 کیلویی
 • اجاره هیلتی 16 کیلویی
 • اجاره هیلتی 30 کیلویی
 • اجاره دریل  هیلتی

 

هر هفت روز اجاره(کرایه) هیلتی یک روز رایگان

ارسال حتی در ایام تعطیل

 

قیمت اجاره هیلتی

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت اجاره هیلتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هیلتی درابعاد مختلف مناسب کارهای مختلف می باشد و قیمت اجاره هر هیلتی متفاوت است. برای گرفتن بهترین قیمت همین حالا تماس بگیرید.

 

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت اجاره هیلتی  با ما تماس بگیرید   09126080038

 

اجاره هیلتی در تهران

فاصله ما با شما فقط یک تماس است. در هر نقطه تهران که نیاز به هیلتی اجاره ای دارید کافیست فقط با ما تماس بگیرید تا هیلتی در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار گیرد.

هر هفت روز اجاره هیلتی یک روز اجاره هیلتی رایگان محاسبه می گردد.

 

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با کارشناسان ابزارکده تماس بگیرید