اجاره هیلتی در سریعترین زمان

اجاره هیلتی در سریعترین زمان

اجاره هیلتی و مشاوره در مورد قیمت اجاره هیلتی

09126080038

کمترین قیمت را از ما بگیرید!

اجاره هیلتی در تهران

انواع هیلتی 

کرایه هیلتی ۷ کیلویی (تخریب های سبک)

کرایه هلیتی ۱۰ کیلویی (تخریب های نیمه سنگین)

کرایه هیلتی ۱۵ کیلویی (تخریب های سنگین)

کرایه هیلتی ۳۰ کیلویی (تخریب های خیلی سنگین)

با توجه به استحکام بالای بتن، در صنعت ساخت و ساز امروزه طبیعتاً بیشتر از دال ها و ستونهای بتنی استفاده می گردد. ممکن است نیاز باشد تا در پروژه های عمرانی تغییراتی صورت پذیرد، این تغییرات معمولا در طول دوره احداث و یا در زمان بهره برداری رخ می دهند. به هنگام برداشتن یک دیوار بتنی یا حتی تخریب ساختمانهای بتنی نیاز به داشتن اطلاعات کافی در مورد روش های تخریب بتن ساختمان است. تخریب بتن می تواند با استفاده از مواد شیمیایی، واترجک یا حتی دستگاه های پنوماتیکی یا هیدرولیکی چون بیل مکانیکی صورت گیرد.

امروزه روش های متفاوتی جهت تخریب سازه های بتنی وجود دارد که هر یک بسته به شرایط سازه ، حجم تخریب ، نوع سازه و علت تخریب می توانند مورد استفاده قرار گیرند. یکی از بهترین روش های تخریب بتن، روش مکانیکی است.

چکش تخریب هیلتی

 

جهت اجاره هیلتی و مشاوره در مورد قیمت اجاره هیلتی روی تصویر زیر کلیک نمایید.(09126080038)

اجاره هیلتی در تهران

تماس بگیرید ارسال نیم ساعته و کمترین قیمت اجاره هیلتی

09126080038

 

هیلتی چیست؟

حتما دیده‌اید که برای تخریب یک بنا از دستگاه مخصوصی استفاده می‌کنند که این دستگاه چکش تخریبی نام دارد. چکش‌های تخریبی از اهمیت بسیار بالایی در انجام امور ساخت و ساز بهره مندند و به همین خاطر نیز برندهای مختلفی اقدام به ساخت این دستگاه کرده‌اند. بدون شک قدرت‌مندترین برند تولیدکننده چکش تخریب، برند هیلتی است. قدرت بسیار بالای چکش‌های تخریبی این برند سبب گشته که آن‌ها را تحت عنوان هیلتی نیز بشناسند. درست مانند پودرهای لباسشویی که برخی آن‌ها را تحت عنوان «تاید» می‌شناسند و یا مایع ظرفشویی که توسط برخی «ریکا» خوانده می‌شود.

عبارت هیلتی به حدی در میان تمام مردم جا افتاده که اگر برای اجاره هیلتی به جایی مراجعه کنید احتمالا به شما چکش‌های تخریب از برندهای متفاوت را نشان می‌دهند. البته بسیاری از برندهای دیگر هیلتی نیز امروزه مورد تایید هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. به هر حال اگر قصد خرید یا اجاره هیلتی داشته باشید، گزینه‌های زیادی از برندهای مختلفی ممکن است پیش روی شما باشد. فارغ از تعدد برندهای این دستگاه، چکش‌های تخریب یا همان هیلتی‌ها دارای انواع مختلفی نیز هستند که در ادامه به آن‌ها نیز اشاره خواهیم کرد.

 

 

پیکور برقی

اجاره هیلتی و مشاوره در مورد قیمت اجاره هیلتی

09126080038

کمترین قیمت را از ما بگیرید!

 

انواع هیلتی

به طبع پیش از اقدام برای اجاره هیلتی و یا خرید آن، نیاز دارید که با انواع آن آشنا شوید. اگرچه چکش‌های تخریب هر برندی می‌تواند انواع و مدل‌های مختلفی داشته باشد، اما گفته می‌شود که در تمام برندها استانداردهای مشخصی وجود دارد که با توجه به این استانداردها، انواع هیلتی طراحی می‌شوند. سه نوع اصلی هیلتی عبارتند از: چکش تخریب 7 کیلویی، چکش تخریب 10 کیلویی، چکش تخریب 30 کیلویی. هر یک از این انواع هیلتی یا چکش تخریب‌ها برای امور خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند برای جاها و بناهای مختلفی کاربرد داشته باشند. به معرفی این مدل‌ها می‌پردازیم:

 

اجاره هیلتی در تهران

جهت اجاره هیلتی و مشاوره در مورد قیمت اجاره هیلتی روی تصویر بالا کلیک نمایید.(09126080038)

کمترین قیمت را از ما بگیرید!

 

اجاره هیلتی ۷ کیلویی

بدیهی است که چکش تخریب 7 کیلویی، سبک‌ترین هیلتی در مین انواع آن به حساب می‌آید. منظور از سبک بودن آن این است قدرت تجهیز کمتری دارد و یا به بیان دیگر توان تولید نیروی کمتری نسبت به هیلتی 10 کیلویی و 30 کیلویی دارد. به همین خاطر نیز از این نوع هیلتی برای تخریب‌های سبک‌تر و مختصرتر استفاده می‌شود. تخریب انواع کاشی و سرامیک، انواع دیوارهای آجری و شیارزنی روی دیوارها به منظور عبور لوله‌های تاسیسات می‌تواند به خوبی با هیلتی 7 کیلویی انجام شود.

 

اجاره هیلتی ۱۰ کیلویی

طبیعتا توان تخریب این نوع هیلتی بیشتر از هیلتی 7 کیلویی است. چکش تخریب 10 کیلویی در گروه هیلتی‌های میان وزن قرار می‌گیرد و به همین خاطر نیز قادر به انجام تخریب‌های نیمه سنگین نیز می‌باشد. دیوارهای بلوکی، دیوارهای آجری و سفالی همچنین سنگ‌نماها را می‌توانید با هیلتی 10 کیلویی تخریب کنید. امکان شیارزنی عمیق به منظور عبور لوله‌های تاسیساتی زیاد نیز با هیلتی 10 کیلویی ممکن است.

 

اجاره هیلتی ۳۰ کیلویی

این مدل از هیلتی‌ها را می‌توانیم پرقدرت‌ترین هیلتی بدانیم که می‌توانند تامین‌کننده قدرت بسیار بالایی باشند. کاربرد هیلتی 30 کیلویی بیشتر برای امور سنگین‌تر از جمله تخریب آسفالت و فونداسیون است. از دیگر کاربردهای این نوع از چکش تخریب می‌توانیم به تخریب سقف‌های متال، تخریب سقف دال بتنی و کف سازی‌های مسلح و غیر مسلح اشاره کنیم. به طور کلی اگر قصد انجام تخریب‌های بزرگ را دارید لازم است هیلتی پرقدرت‌تر و به بیان دیگر هیلتی سنگین‌تری را انتخاب کنید که به نظر می‌آید هیلتی 30 کیلویی می‌تواند مناسب‌ترین گزینه باشد.

 


در این ویدیو تماشا کنید
ابزارهای تخریب در ابزارکده شامل چه دستگاه هایی هست

 اجاره هیلتی ۷ کیلویی (تخریب های سبک)

اجاره هلیتی ۱۰ کیلویی (تخریب های نیمه سنگین)

اجاره هیلتی ۱۵ کیلویی (تخریب های سنگین)

اجاره هیلتی ۳۰ کیلویی (تخریب های خیلی سنگین)

اجاره کمپرسور بادی (تخریب های خیلی خیلی سنگین)

اجاره هیلتی و مشاوره در مورد قیمت اجاره هیلتی

09126080038

کمترین قیمت را از ما بگیرید!

اجاره هیلتی در تهران

چگونگی اجاره هیلتی

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، تخریب بتن با استفاده از هیلتی از اهمیت بسیار بالایی به هنگام ساخت و ساز به حساب می‌آید. در حال حاضر اجاره هیلتی بسیار رایج‌تر و البته منطقی‌تر از خرید این دستگاه است. اما سوالی که ممکن است در ذهن شما نقش ببندد این است که چگونه می‌توانید یک دستگاه هیلتی یا چکش تخریب اجاره کنید؟ شرکت‌های پیمانکاری زیادی وجود دارند که انواع ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت و ساز را اجاره می‌دهند. اجاره هیلتی از این پیمانکارها نیز منطقی خواهد بود.

ما می‌توانیم به عنوان یکی از بهترین اجاره دهندگان تجهیزات پیشرفته و لوازم الکترومکانیکی بهترین گزینه را به شما پیشنهاد داده و بهترین هیلتی را به شما اجاره دهیم. برای کسب مشاوره می‌توانید با متخصصین ما تماس بگیرید و بهترین مدل هیلتی را اجاره کنید.

 

هزینه (قیمت) اجاره هیلتی

بدیهی است که هزینه اجاره هیلتی‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. در ابتدا باید حجم کار خود را مشخص کنید و سپس با گرفتن مشورت از یک فرد کارشناس در این زمینه یک نوع از هیلتی را انتخاب کنید و بعد از انتخاب هیلتی مورد نظر از هزینه آن اطلاع یابید.

بدیهی است که برندهای مختلف هیلتی نیز می‌توانند هزینه‌های مختلفی داشته باشند. هر چه هیلتی انتخابی شما پرقدرت‌تر و با کیفیت‌تر باشد، هزینه اجاره آن بیشتر خواهد بود. دقت داشته باشید که هرگز کیفیت را فدای هزینه کمتر اجاره هیلتی نکنید. ممکن است هیلتی را با قیمت بسیار پایینی اجاره کنید اما پس از استفاده متوجه شوید که هیلتی قابلیت‌های لازم را ندارد. پس دو نکته مهم را در نظر بگیرید. اولا پیش از انتخاب هیلتی مناسب از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و ثانیا کیفیت بالا و قدرت مناسب هیلتی را به هزینه اجاره آن اولویت دهید تا با صرف هزینه مناسب، بیشترین بازدهی را از هیلتی بگیرید.

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت اجاره هیلتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هیلتی درابعاد مختلف مناسب کارهای مختلف می باشد و قیمت اجاره هر هیلتی متفاوت است. برای گرفتن بهترین قیمت همین حالا تماس بگیرید.

 

جهت اجاره هیلتی و مشاوره در مورد قیمت اجاره هیلتی روی تصویر زیر کلیک نمایید.(09126080038)

اجاره هیلتی در تهران

اجاره هیلتی در تهران

فاصله ما با شما فقط یک تماس است. در هر نقطه تهران که نیاز به هیلتی اجاره ای دارید کافیست فقط با ما تماس بگیرید تا هیلتی در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار گیرد.

هر هفت روز اجاره هیلتی یک روز اجاره هیلتی رایگان محاسبه می گردد.

  • اجاره هیلتی در شمال تهران
  • اجاره هیلتی در جنوب تهران
  • اجاره هیلتی در شرق تهران
  • اجاره هیلتی در غرب تهران

اجاره هیلتی

 

اجاره هیلتی

در صنعت ساختمان سازی، از بعضی مصالح بسیار استفاده می شود که بتن یکی از آنهاست. به دلیل قیمت مناسب و استحکام بالای بتن، از آن برای ساخت انواع ستونها و دال های ساختمان استفاده می شود‌. همانطور که استفاده از بتن در ساختمان سازی رواج دارد، برای ایجاد تغییرات در ساختمان نیز باید با ابزارهای تخریب بتن آشنایی داشت. یکی از بهترین روشها برای تخریب بتن و سازه های بتنی، استفاده از چکش تخریبی بتن است. امروزه چکش های تخریب به یکی از مهمترین ابزارهای ساخت و ساز تبدیل شده است. چکش تخریب برند هیلتی از بهترین و قوی ترین چکش های تخریب است که از آن برای تخریب سازه های بتنی سنگین و سبک استفاده می شود. در واقع شما هر کاری که داشته باشید، با خرید یا اجاره هیلتی می توانید خیلی سریع و راحت کار تخریب بتن را انجام دهید. چکش های تخریبی در انواع مختلفی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. مثلا با اجاره هیلتی ۳۰ کیلویی می توانید کار تخریب فونداسیون ساختمان و تخریب آسفالت را انجام دهید. هیلتی ۳۰ کیلویی بسیار قدرتمند است و قدرت زیادی دارد؛ به طوری که خیلی سریع تخریب سقف دال بتنی را امکان پذیر می کند. اگر قصد انجام تخریب های نیمه سنگین را دارید، می توانید برای اجاره هیلتی ۱۰ کیلویی اقدام کنید که از جمله چکش های تخریبی میان وزن است و برای تخریب دیوارهای آجری و بلوکی، شیارزنی عمیق یا تخریب سنگ نما استفاده‌ می شود. برای تخریبهای سبک و مختصر هم بهتر است به سراغ چکش های تخریب سبک مانند هیلتی ۷ کیلویی بروید. چکش های ۷ کیلویی سبک تر هستند و قدرت کمتری هم دارند و به همین دلیل برای تخریب کاشی و سرامیک ساختمان بیشتر استفاده می شوند.

 

اجاره هیلتی در غرب تهران

از آنجایی که هیلتی از مهمترین ابزارهای ساختمان سازی هستند، شما می توانید دستگاه چکش تخریبی هیلتی را خریداری کنید و از آن در پروژه های ساختمان سازی استفاده کنید. راهکار بهتر اجاره دستگاه هیلتی است. برای افرادی که در غرب تهران و شرق تهران کارهای ساختمان سازی انجام می دهند، امکان اجاره هیلتی وجود دارد. اگر قصد اجاره هیلتی در غرب تهران را دارید، می توانید انواع هیلتی و ابزارهای ساختمانی را از سایت ابزارکده اجاره کنید. انواع هیلتی های ۷ کیلویی، ۱۰ کیلویی و ۳۰ کیلویی در سایت ابزارکده وجود دارد و شما می توانید انواع هیلتی را با امکانات عالی اجاره کنید‌.

 

اجاره هیلتی تهرانسر

در شرق تهران نیز ساختمان سازی بسیار رایج است و افراد زیادی با کار ساخت و ساز در شرق تهران مشغول هستند. برای اجاره هیلتی تهرانسر هم شما می توانید دستگاه هیلتی موردنظر خود را از سایت ابزارکده اجاره کنید. اگر در شرق تهران کارهای ساختمانی انجام می دهید و به ابزارهای ساختمانی نظیر دستگاه تخریب بتن، چکش کوب برقی، میخکوب و... نیاز دارید، همین حالا به سایت ابزارکده مراجعه کنید و ابزار صنعتی و ساختمانی موردنیاز خود را از ما کرایه کنید.

 

اجاره هیلتی در اسلامشهر

اسلامشهر، شهری در اطراف تهران است که در آینده جمعیت زیادی از مردم تهران را با خود جذب می کند. بالا رفتن قیمت مسکن در تهران، باعث شده است که مردم به شهرهای مجاور مهاجرت کنند. همین موضوع باعث رونق گرفتن ساختمان سازی در شهرهای اسلامشهر، پرند و شهریار شده است. برای اجاره هیلتی در اسلامشهر، شما می توانید به سایت ابزارکده مراجعه کنید و انواع هیلتی سنگین وزن یا سیک وزن را از این سایت اجاره کنید.

 

اجاره هیلتی در بومهن

بومهن و رودهن، دو شهر نزدیک به تهران هستند و مزیتشان این است که در جاده شمال قرار گرفته اند. همین موضوع باعث شده است که ویلاسازی و خانه سازی در بومهن و رودهن رشد کند و ابراد زیادی در این شهرها اقدام به ساختمان سازی کنند. اگر کار ساخت و ساز انجام می دهید و به فکر اجاره هیلتی در بومهن و رودهن هستید، ما در سایت ابزارکده، بهترین و پیشرفته ترین مدلهای هیلتی را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید کارهای ساختمان سازی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

 

اجاره هیلتی در پاکدشت

چنانچه در شهر پاکدشت کار ساخت و ساز انجام می دهید، می توانید دستگاه هیلتی موردنیاز خود را از ما اجاره کنید‌. با ابزارکده، اجاره هیلتی در پاکدشت خیلی سریع انجام می شود و شما می توانید از چکش تخریب موردنظر خود در قسمتهای مختلف بنا و تاسیسات ساختمان استفاده کنید.

 

اجاره هیلتی در صفادشت

صفادشت یکی از شهرهای استان تهران است که در سالهای گذشته، رونق خوبی پیدا کرده است. برای انجام کارهای ساختمان سازی و انجام تغییرات در ساختمان، شما می توانید برای اجاره هیلتی در صفادشت اقدام کنید تا دستگاه هیلتی مورنظر شما در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به دستتان برسد. برقی ندارد در شمال تهران هستید یا جنوب، در شرق تهران کار می کنید یا در غرب تهران، ابزارکده آماده ارسال ابزارهای صنعتی و ساختنانی به تمامی نقاط تهران است. با سفارش هیلتی از سایت ابزارکده، دستگاه هیلتی موردنظر شما با پیک در سریعترین زمان ممکن به دستتان می رسد.

 

قیمت اجاره هیلتی ساعتی

نکته مهمی که برای اجاره هیلتی باید بدانید این است که ابتدا نیاز خود و حجم کار را در نظر بگیرید و سپس برای اجاره هیلتی در تهران و کرج اقدام کنید. گاهی اوقات نیازی نیست چند روز دستگاه هیلتی داشته باشید و تنها با چند ساعتی اجاره هیلتی، کار شما انجام می شود. به همین دلیل است که ما در ابزارکده امکان اجاره ساعتی هیلتی را نیز برای شما فراهم کرده اید تا به جای پرداخت اجاره کامل یک روز، تنها قیمت اجاره ساعتی هیلتی را بپردازید. قیمت اجاره هیلتی ساعتی، به نوع دستگاه هیلتی بستگی دارد؛ یعنی دستگاه های هیلتی پرقدرت تر و سنگین تر، هزینه اجاره بیشتری هم دارند. برای اجاره هیلتی در تهران و کرج دقت کنید که دستگاه هیلتی کیفیت مناسب و قدرت بالا داشته باشد و متناسب با نوع کار شما در ساختمان باشد.

برای اجاره هیلتی در تهران و اجاره سایر ابزارهای ساختمانی مانند چکش برقی، دریل، بتن کن، میخکوب و کمپرسور برقی و بادی، به سایت ابزارکده سر بزنید و حتی در روزهای تعطیل نیز از ما دستگاه هیلتی باکیفیت و پیشرفته را کرایه کنید.

 

 

اگر هیلتی در حین کار خراب شد با خیال راحت با ما تماس بگیرید تا دستکاه را برای شما تعویض کنیم!

 

 

اجاره هیلتی در تهران

اجاره و کرایه هیلتی در تهران - ارسال با پیک در سریعترین زمان - هیلتی اجاره ای با بهترین قیمت در تمامی نقاط تهران

09126080038

هر هفت روز اجاره(کرایه) هیلتی یک روز رایگان

ارسال حتی در ایام تعطیل

 

اگر دستگاه هیلتی در حین کار خراب شد چه می شود؟

-نکران نباشید در در سریعترین حالت ممکن آن را برای شما عوض خواهیم کرد.

چقد زمان میرد هیلتی به دست ما برسد؟

-در کمترین زمان ممکن در حدود نیم ساعت هیلتی را به شما میرسانیم.

 

 

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با کارشناسان ابزارکده تماس بگیرید