اجاره میخکوب در تهران

اجاره میخکوب در تهران

میخکوب یکی از ابزارهای پرکاربرد در انواع پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان ها است که استفاده از آن موجب افزایش سرعت و بازدهی کارها می شود. این ابزار در مدل های مختلفی تولید می شود و به منظور انجام فعالیت کوتاه مدت می توان آن را از مراکز متنوع اجاره نمود. برای اجاره میخکوب در تهران بایستی به این نکته که میخکوب دارای دو نوع شارژی و بادی است، توجه ویژه ای داشت.

اجاره هیلتی در تهران

 

انواع میخکوب ها ساختاری شبیه به تفنگ دارند که با استفاده از شلیک چاشنی هایی که در خشاب آنها قرار می گیرند، میخ ها را با قدرت زیادی به سطح مورد نظر پرتاب می نمایند. این دستگاه می تواند انواع میخ های موجود در بازار و حتی میخ های ضخیم را پرتاب کند. همچنین می توان از این دستگاه در همه مکان ها استفاده کرد و برای فعالیت نیازی به برق و یا هوا ندارد.

به منظور اجاره میخکوب در تهران بایستی به این نکته توجه نمود که در کاربردهای کوتاه مدت این دستگاه، اجاره آن به صرفه تر است. چرا که اجاره میخکوب باعث می شود تا در هزینه های مربوط به خرید این دستگاه صرفه جویی گردد. علاوه بر این می توان هنگام اجاره، برندهای گوناگون تولید کننده انواع میخکوب را با یکدیگر مقایسه کرده و دستگاهی را که توسط بهترین برند و با کیفیت بالا تولید شده، اجاره کرد.

به دلیل آن که دستگاه میخکوب باید سرویس و تمیزکاری شود، با اجاره این دستگاه دیگر نیازی به پرداخت هزینه بابت تعمیر و نگهداری آن نیست. بنابراین با اجاره میخکوب می توان تا حد زیادی در هزینه های مربوط به سرویس و تعمیر آن صرفه جویی کرد.

 

اجاره میخکوب در تهران

 

کاربرد دستگاه میخکوب

از انواع میخکوب می توان در پروژه ها و فعالیت های مختلفی استفاده کرد. برای مثال در انواع کارگاه های ساختمانی و عمرانی و به منظور انجام اتصالات موقت و دائم، تفنگ میخکوب به کار برده می شود.

 

اجاره میخکوب در تهران

علاوه بر این برای اتصال صفحات مختلف و پلیت ها، سازه های بتنی، تیر آهن ها و یا در انواع سیستم های مکانیکی و برقی از این ابزار استفاده می شود. همچنین برای اتصال پوشش های ایزولاسیون به بتن، نصب انواع توری های فلزی، نصب کناف و یا دیوارهای داخلی در دکوراسیون داخلی، نصب انواع ورق های

فلزی در کامپوزیت ها و سقف های عرشه فولادی، اتصال زائده های برشی و... کاربرد دستگاه میخکوب باعث افزایش سرعت و بازدهی بالای کار می شود.

در اجاره میخکوب در تهران بایستی دقت داشت که انواع مختلف این ابزار در نصب انواع کابینت ها، درب و پنجره، دیوار کوب، پارکت، قاب عکس، به منظور نصب روکش های درب، سطوح چوبی و پلاستیکی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اجاره هیلتی در تهران

 

اجاره میخکوب در تهران با توجه به نوع آن

میخکوب ها در دو نوع میخکوب بادی و میخکوب شارژی یا برقی تولید و در بازار عرضه می گردند. بنابراین یکی از مهمترین نکاتی که هنگام اجاره میخکوب بایستی در نظر گرفته شود، نوع این دستگاه است.

 

اجاره میخکوب بادی

یکی از انواع میخکوب، دستگاه های بادی هستند که با استفاده از فشار هوا و کمپرسورهای هوا کار می کنند. این وسیله کاربرد فراوانی در کارگاه های ساختمانی و عمرانی داشته و کاربری بسیار آسانی دارد. چرا که با استفاده از این دستگاه، برای انجام کار و پرتاب میخ در هر سطحی، به صرف وقت و انرژی زیادی نیاز نیست.

برای اجاره میخکوب در تهران بایستی دقت داشت که میخکوب بادی با توجه به نوع میخ دارای انواع مختلفی می باشد. از جمله انواع میخکوب بادی می توان به دستگاه های دو پایه، اسکا، تیپو، تی، نواری، کپسولی، میخکوب پلاک زن یا پشت قاب زن، استوپ بادی دو کاره و... اشاره کرد.

در اجاره میخکوب بادی بایستی توجه داشت که این نوع دستگاه ها دارای ساختار ساده ای هستند و همچنین تنوع بالایی دارند. علاوه بر این، این دستگاه در هنگام کار طولانی مدت دچار استهلاک کمتری می شوند و طول عمر بالایی دارند.

 

اجاره میخکوب برقی یا شارژی

میخکوب های برقی یا شارژی ابزارهایی هستند که با استفاده از انرژی الکتریکی و یا نیروی باتری، عملیات پرتاب میخ ها را انجام می دهند. این نوع دستگاه ها دارای وزن بسیار کمتری از مدل های بادی هستند و بنابراین کار با آنها آسان بوده و کاربر را دچار خستگی نمی کند.

به منظور اجاره میخکوب در تهران بایستی توجه داشت که میخکوب های برقی یا شارژی در هنگام کار سر و صدای زیادی تولید نمی کنند. همچنین این نوع دستگاه ها دارای قیمت مناسب تری نسبت به انواع بادی هستند و تعمیر و نگهداری از آنها نیز آسان تر می باشد.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که میخکوب بادی قدرت بیشتری نسبت به نوع برقی دارد و از مواد مقاوم تری ساخته می شود. بنابراین تحمل فشار کاری بالایی داشته و در مقابل ضربه مستحکم می باشد.

 

 

اجاره هیلتی در تهران

 

نکات مهم در کاربرد و اجاره میخکوب در تهران

هنگام کاربرد دستگاه میخکوب نیز مانند لوازم و تجهیزات مختلف برقی بایستی نکات و شرایط گوناگونی را رعایت کرد تا در استفاده از آن مشکل و خطری به وجود نیاید. در واقع برای استفاده از میخکوب ها بایستی نکات ایمنی فراوانی را رعایت کرد. عدم رعایت این نکات می تواند باعث ایجاد ضررهای جانی و مالی فراوانی گردد.

برای اجاره میخکوب در تهران بایستی توجه داشت که قدرت پرتاب میخ در این دستگاه ها بسیار زیاد است و در صورتی که میخ ها به صورت یا سر فردی اصابت کند، می تواند باعث آسیب های جدی و یا حتی مرگ فرد شود. بنابراین در بسیاری از کارگاه ها و پروژه های عمرانی، دستگاه نباید توسط افراد بی تجربه یا کار آموز مورد استفاده قرار گیرد.

اجاره میخکوب غرب تهران

 

اجاره میخکوب در تهران

برای به کارگیری انواع میخکوب های بادی باید پس از هر بار استفاده، آن را روغن کاری نمود. در واقع قبل از هر بار استفاده از میخکوب ها بایستی حدود ده تا بیست قطره روغن مخصوص داخل آن ریخته شود تا طول عمر دستگاه افزایش یابد.

اجاره هیلتی در تهران

 

همچنین این کار باعث بالا رفتن کیفیت و بازدهی دستگاه نیز می گردد. علاوه بر این تمیز کردن، فرچه کشیدن و سرویس دستگاه به صورت دوره ای نیز موجب از بین رفتن جرم قطعات و افزایش طول عمر میخکوب می شود. در واقع به منظور اجاره میخکوب در تهران باید توجه داشت که تمامی قطعات موجود در این دستگاه مانند واشر ضربه گیر و... بایستی دائما بررسی شوند تا در صورت وجود مشکل به سرعت تعویض گردند.

 

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با کارشناسان ابزارکده تماس بگیرید